Neslavna epizoda je završena - Miško potvrdio odlazak igrača iz Fenera!

Sportske.net pre 8 sati  |  Sportske.net
Neslavna epizoda je završena - Miško potvrdio odlazak igrača iz Fenera!

Poznati centar iz Angole Žilson Bango završio je neslavnu epizodu u Fenerbahčeu nakon što za 15 meseci, koliko je prošlo od dolaska iz Saragose, nije uspeo da ubedi stručni štab Šarunasa Jasikevičijusa da mu se ponudi nastavak saradnje.

Novopečeni šampion Turske je u danima nakon slavlja krenuo u rekonstrukciju tima, a sve učestaliji je broj igrača kojima neće biti ponuđen nastavak saradnje. Pisali smo o Devonu Holu i Kemu Birču, a sada je na red došao i Bango, koji je februara 2025. godine stigao u Fenerbahče nakon dobrih partija u Saragosi. Petnaestak meseci kasnije došlo je do rastanka, što je potvrdio i agent košarkaša Miško Ražnatović, naglašavajući da je angolski centar već četiri nedelje

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »