Satoranski odlazi razočaran, Jasikevičijusa neće oprostiti Barseloni
Sportske.net pre 2 sata | Sportske.net

Iskusni češki košarkaš Tomaš Satoranski na neslavan je način završio drugi mandat u Barseloni pošto je njegov tim, porazom od Valensije, okonačao finalnu seriju.
Satoranski je nemoćno gledao kako četa Pedra Martineza drugi put za tri dana osvaja Barselonu, a posle meča se osvrnuo na svoj četvorogodišnji mandat gde je očekivao više titula. "Želim da verujem da se ne meri sve pobedama, iako je tako u Barsi. Znam da sam dao sve od sebe i odlazim donekle miran, ali ću uvek pamtiti da je neosvajanje više od jedne titule katastrofa", već na osnovu prvih reči češkog košarkaša u miks zoni bilo je jasno koliko mu je teško pao krah











