Iga posrnula pred odbranu Vimbldona, kraj i za Andrejevu
Sport klub pre 3 sata | Autor: Vojin Veličković

Iga Švjontek će na odbranu titule na Vimbldonu – bez ijedne pobede na travi.
Sa samo jednim odigranim mečom. Poljakinja nastavlja da uz svoje ime nosi etiketu „teniserka u dubokoj krizi“, a kako sada stoje stvari, to se neće promeniti ni u naredne dve nedelje. Bez ijedne pobede na travi će u London i Mira Andrejeva, šampionka Rolan Garosa. Obe su takmičenje na VTA 500 u Bad Homburgu završile već u drugom kolu, a u prvom nisu igrale. Teniserka koja je do pre godinu-dve bila smatrana dominantnim reketom ove generacije, nikako da se vrati na












