Nesvakidašnje pitanje reportera – eto koliko su loše odigrali
Sport klub pre 1 dan | Autor: Saša Ozmo

Južna Koreja odigrala je toliko loše da novinar iz te zemlje nisu mogli da poveruju u to.
Poraz od Južne Afrike 1:0 i potencijalni kraj Mundijala za nekadašnje polufinaliste… Reporter iz Koreje pitao je selektora da li su na igrače uticali neki spoljni faktori poput trovanja hranom. Eto, toliko su loše Korejci odigrali… „Sama igra nije bila dobra. Ali nije se dogodilo ono o čemu ste govorili (trovanje hranom). Ne želim da tražim izgovore u tome jer se to nije desilo. Od sve tri utakmice, danas smo odigrali najlošije”, rekao je selektor Hong Mjung-bo.












