Letnja pijaca: Osei iz Spartaka u Niš za 200.000 evra

Sport klub pre 6 sati  |  Autor: Branko Spasojević
Letnja pijaca: Osei iz Spartaka u Niš za 200.000 evra

Zanimljiv posao na domaćem tržištu: niški Radnički kupio je Kvaku Bonsu Oseia.

Subotički Spartak zaradiće 200.000 evra, uz zagarantovanih 15 odsto od naredne prodaje. Trajali su poslednjih dana pregovori dva kluba, Nišlije bile nestrpljive da obelodane završetak posla i tako se već odavno šuškalo o prelasku Oseija na Čair. Posao je sada i zvanično završen! Krilni napadač iz Gane ostavio je odličan utisak u dresu Spartak Ždrepčeve krvi. Uprkos ispadanju iz elitnog ranga, upisao se sedam puta u listu strelaca. Nišlije su bile najbrže i uoči

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »