„Čistka“: Četvorica košarkaša napustila Fenerbahče u jednom danu

Sport klub pre 2 sata  |  Autor: Nikola Janković
„Čistka“: Četvorica košarkaša napustila Fenerbahče u jednom danu

Fenerbahče Beko se na kraju sezone oprostio od četvorice košarkaša u jednom danu.

Turski šampion zvanično je saopštio da Džilson Bango, Brendon Boston Džunior, Armando Bekot i Arturs Žagars neće biti deo tima u sezoni 2026/27. Džilson Bango stigao je u Fenerbahče usred sezone iz Saragose. Angolski centar je u ograničenoj ulozi donosio energiju, atleticizam i zaštitu obruča, debitovao je u Evroligi i predstavljao pouzdanu opciju u reketu kada god je dobijao priliku, ali to očigledno nije bilo dovoljno za standarde bivšeg šampiona Evrope. Brendon

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »