Još jedna promena u Radničkom, Joksimović izabrao Otaševića
Sportske.net pre 12 sati | Sportske.net

U danu kada je predstavio nove dresove i pozvao navijače na prvu pripremnu utakmicu protiv čačanskog Borca, kragujevački Radnički 1923 je predstavio i novog trenera svoje Omladinske škole.
Tu je po završetku prošle sezone već došlo do bitnih promena, direktor škole Aleksandar Stojmirović je napustio klub, a na njegovu poziciju došao je nekadašnji trener prvog tima Radničkog Dejan Joksimović. Prvi Joksimovićev potez u ulozi direktora Omladinske škole bio je izbor novog trenera omladinskog tima, a odlučeno je da taj posao bude poveren Vladimiru Otaševiću. On je u prvom delu prošle sezone bio angažovan kao pomoćni trener u stručnom štabu Aleksandra












