Gvardiol o kritikama za lošu igru: Pa ne čitam puno, ali…
Sport klub pre 2 dana | Autor: Katarina Kostić

Uoči utakmice sa Ganom sa novinarima je razgovarao reprezentativac Hrvatske Joško Gvardiol. “Drago mi je što sam ovde i što imam priliku da budem na drugom Svetskom prvenstvu.
Naravno da ta povreda nije alibi za tu lošu igru. Kako proživljavam? Pa, ne čitam puno i ne bavim se time jer fokus treba da nam bude na zajedništvu i onome što radimo na terenu, pripremama za utakmicu. Kad prođem kroz mix zonu i kad me zaustavi sedam, osam novinara, jerujem da su svi ponosni i da im je drago da me mogu pitati neka pitanja, haha. Ali nisam osoba koja će da beži od toga. Rekao sam da nije bila najbolja partija s moje strane. Ali mlad sam, naučiću,











