Remete mir: „Nevidljivi“ bombarderi preleću bazu Hrvatske
Sport klub pre 2 sata | Autor: Filip Mijailović

Dok se izabranici Zlatka Dalića pripremaju za jako važan okršaj protiv Gane, imaju otežavajuću okolnost.
Iznad baze Hrvatske u Aleksandriji (Virdžinija) preleću "B-2 Spirit Stealth" bombarderi. Naravno, reč je o pripremi proslave „Pozdrav Americi“ koja je planirana za 4. jul, odnosno 250. godišnjicu državnosti SAD. Gol.hr prenosi da se u hrvatskom štabu šale kako će da imaju mesto u prvom redu. Ipak, neće to biti baš tako zato što je izvesno da će popularni „vatreni“ da napuste Aleksandriju, gradu naspram Vašingtona na drugoj strani reke Potomak, po završetku grupne












