Goran Gavrančić: Uživam u Mundijalu, Olise je čista fudbalska kreacija
RTS pre 15 sati

Goran Gavrančić igrao je za reprezentaciju Srbije i Crne Gore 2006. godine na Mundijalu u Nemačkoj, kada je Lionel Mesi debitovao na svetskoj sceni upravo na meču protiv ekipe koju je vodio Ilija Petković. Gavrančić je tokom gostovanja u Jutarnjem programu istakao da uživa gledajući utakmice na Svetskom prvenstvu.
Reprezentacija Srbije i Crne Gore igrala je meč drugog kola na Mundijalu u Nemačkoj 16. juna 2006. godine i doživela jedan od najtežih poraza u istoriji, izgubivši od Argentine 6:0. Prosto je neverovatno da Mesi i danas igra. Sećam se meča sa gorkim ukusom. Nismo se slavno prikazali, bila su velika očekivanja. Mesi je iskoristio šansu, a od njega se već tada, kao mladog i perspektivnog igrača očekivalo da zameni Maradonu. On je tada menjao tada jako dobrog igrača -








