U Partizan AdmiralBetu složni: "Najteža grupa, ali jedva čekamo da počne!"
Sportske.net pre 4 sati | Sportske.net

Partizan AdmiralBet je dobio jednu od najtežih, a verovatno i najtežu grupu u Ligi šampiona ove sezone.
Igraće protiv evropskih giganata Fihsea i Vesprema, ali i Porta. Atraktivnije teško da može, Pionir bi trebalo da bude pun, ali da li može da se osvoji neki bod? Sportski direktor Partizan AdmiralBeta, Ivan Dimitrijević se slaže da je u mišljenju da je ovo najteža grupa. "Znali smo da je svaka grupa teška sama po sebi. S obzirom na to da prvi i drugi šešir, po meni, hajde da kažem, nemaju mnogo neke razlike... Možda u nekim ekipama, ali mi smo izvučili iz prvog i












