Iranci tvrde: Ponovo maltretiranje na ulasku u SAD

Sport klub pre 4 sati  |  Autor: Maja Todić
Iranci tvrde: Ponovo maltretiranje na ulasku u SAD

U pet sati ujutru u subotu na teren Lumen filda u Sijetlu izaći će Egipat i Iran.

Sijetl će, kao i stadion, biti u duginim bojama uprkos prigovorima oba saveza, a Iranci ni ovoga puta nisu mogli mirno da uđu u Sjedinjene Američke Države. Iako je Domovinska bezbednost objavila da je Iranu dozvoljeno da u Sijetl dođe dva dana pred utakmicu, dan ranije nego za prethodna dva duela, i da ode odmah nakon utakmice i iako se činilo da će to olakšati situaciju – izgleda da se desilo suprotno. Džejms Daker iz Telegrafa izvestio je da je dolazak Irana pre

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »