Pisali nenadležnoj instituciji: Mi oštećeni, Argentina povlašćena

Sport klub pre 8 sati  |  Autor: Maja Todić
Pisali nenadležnoj instituciji: Mi oštećeni, Argentina povlašćena

Fudbalski savez Brazila podneo je zvaničnu žalbu FIFA zbog poništenog gola na utakmici protiv Škotske.

Brazilci traže da sudija bude kažnjen zbog greške koju je, kako oni tvrde, napravio. Brazil je pobedio Škotsku 3:0, a sada zahteva reakciju FIFA usmerenu ka sudiji zbog gola koji je na tom meču, pri rezultatu 1:0, poništen Vinisijusu. Brazil zahteva da sudija bude skinut sa liste za njihove buduće mečeve. Nakon spornog gola, sudija Cezar Ramos pokazao je na centar, ali je usledila VAR intervencija nakon koje je gol poništen zbog faula koji mu je prethodio. Karlo

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »