Mirko Poledica za Danas objasnio zbog čega više neće biti član Skupštine FSS: „Ne vidim smisao biti deo organizacije čiji smisao rada je postavljen na osnovama jednoumlja“
Danas pre 1 sat | M. Letunica

Predsednik Sindikata profesionalnih fudbalera, Mirko Poledica, doneo je odluku o povlačenju iz Skupštine Fudbalskog saveza Srbije.
Poledica je za Danas objasnio zašto je to učinio. – Istekao mi je mandat koji je trajao od 2022 .do 2026. i nisam želeo da u novom mandatu za period 2026. – 2030. ponovo budem biran. Dodatno je obrazložio šta je uticalo na to da više ne bude deo Skupštine Fudbalskog saveza Srbije. – Razlozi su jasni, ne vidim smisao biti deo organizacije čiji smisao rada je postavljen na osnovama jednoumlja, besmisla i podaništva, bez sportske časti i odgovornosti – istakao je











