Федерер се после четири године врац́а на терен

Спутник пре 5 сати
Федерер се после четири године врац́а на терен

После четири године од тренутка када је напустио тенис Роџер Федерер врац́а се на терен. Прослављени Швајцарац играц́е егзибицију у Њујорку уочи почетка УС Опена, саопштили су организатори такмичења.

Још од повлачења је Роџер Федерер говорио о томе какко би волео да се врати на терен макар да игра ревијалне мечеве и сада му се жеља испунили. Пред почетак УС Опена односно 25. августа бивши број један играц́е егзибицију на стадиону „Артур Еш“. Друштво ц́е му правити некадашњи амерички тенисери Енди Родик, Андре Агаси и Џон Мекинро. „УС Опен је увек био један од најпосебнијих турнира за мене. Толико незаборавних тренутака моје каријере догодило се у Њујорку,

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »