„Морамо да будемо агресивнији према судијама“

Спорт клуб пре 2 сата  |  Аутор: Бранимир Смилић
„Морамо да будемо агресивнији према судијама“

Репрезентативац Гане Антоан Семењо сматра да његов тим мора агресивније да реагује према судијама након што у ремију без голова против Енглеске (0:0) није досуђен пенал за афричку селекцију.

Фудбалери Гане сматрају да је Езри Конса направио прекршај над Принсом Квабеном у казненом простору, али хондурашки судија Саид Мартинез није показао на белу тачку, нити је ситуација прегледана путем ВАР. „Као играчи морамо да окружимо судију и протестујемо. Мислим да као екипа морамо да будемо агресивнији према арбитрима, било да останемо дуже на земљи или да стручни штаб врши притисак на четвртог судију“, рекао је Семењо. Селектор Гане Карлос Кеирош истакао је

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »