САД добиле прву рунду против Црне Горе, следе још две…
Спорт клуб пре 12 сати | Аутор: Светозар Јаничић

Ватерполо репрезентација Црне Горе поражена је од селекције Сједињених Америчких Држава 12:11 (4:5, 4:2, 2:2, 2:2) у првој од три пријатељске утакмице у склупу заједничких припрема у Лос Анђелесу.
Ватерполисти Црне Горе одлично су отворили сусрет и након прве четвртине имали предност од 5:4. Домаћа селекција је у другој деоници преокренула резултат и на полувреме отишла са голом вишка – 8:7. У наставку је виђена чврста и изједначена утакмица, уз много дуела и висок ритам игре. Трећа и четврта четвртина завршене су идентичним резултатом 2:2, па је селекција САД сачувала минималну предност и славила резултатом 12:11. Најефикаснији у редовима Црне Горе био је












