Троа продао нападача Манчестер Ситију
Сербиан Невс Медиа пре 8 сати

Нови француски прволигаш, фудбалски клуб Троа продао је данас нападача Матиса Детурбеа великану Премијер лиге Манчестер Ситију.
Троа је потврдила трансфер на друштвеној мрежи Икс (КС) и на свом званичном сајту, али није навела финансијске детаље. Спортски дневник Екип пренео је да је Сити потписао уговор са 19-годишњим Французом за око 25 милиона евра и да ће он наредне сезоне бити позајмљен Монаку. Детурбе је био члан клупске академије од своје осме године. Прошле сезоне је постигло три гола у походу овог клуба на титулу у Другој лиги и повратак у елитни ранг. „Троа је изузетно поносан










