Posle 25 godina u boksu Milan Kozomara odlazi iz Vojvodine: Iz stečaja do vrha Srbije
Dnevnik pre 5 sati

Milan Kozomara podneo je ostavku na mesto direktora Bokserskog kluba Vojvodina i time zatvorio poglavlje duže od 25 godina rada u boksu.
Odluka je doneta uoči Izborne skupštine kluba, na kojoj će biti izabrano novo rukovodstvo, ali i formalno potvrđen kraj jedne ere u novosadskom sportu. Kada je preuzimao klub, Vojvodina je bila pred stečajem, bez takmičara i bez jasne takmičarske perspektive. Danas, posle više od decenije rada na čelu kluba, isti taj kolektiv nastupa u vrhu srpskog boksa, ima stabilan sistem, mlađe selekcije koje donose medalje i status jednog od najorganizovanijih klubova u












