Amerikanac kreće po Vimbldon: Ben Šelton nakon titule u Štutgartu napada prvi grend slem trofej
Kurir pre 3 sata

Upravo je Siner bio taj koji je eliminisao Šeltona u četvrtfinalu prošle godine – kada je dvadesettrogodišnji Amerikanac ostvario svoj do sada najbolji plasman u Londonu, a ove godine bi popularni “telefondžija” morao da prođe kroz pakleni žreb (Menšik, De Minor, opet Fric ili Zverev) kako bi protiv prvog ili najvećeg igrača svih vremena zaigrao za doživotno članstvo Ol Ingland Kluba. “Osećam se spremno, pun sam samopouzdanja - srećan što sam ovde i što igram na











