Novak i Sport klub – 20 godina: Hvala, ljudi – nastavljamo!
Sport klub pre 2 sata | Autor: Saša Ozmo

„Hvala vam, ljudi, hvala najlepše – i drago mi je da nam se nastavlja saradnja“.
Nole, rekli smo da smo spremili iznenađenje! Drago nam je da ti se dopalo. Sport klub je u februaru proslavio dvadesetogodišnjicu, a te 2006. godine Novak je u julu osvojio svoj prvi ATP turnir u karijeri. „Ništa, ti samo da osvojiš Vimbldon i u redu je, to je jedina naša mala želja“, rekao je Viško pri kraju kratkog razgovora u Orangi parku, delu vimbldonskog kompleksa namenjenog za trening. „To ti je završeno“, uz smeh kaže Nole. Nadamo se da ćemo slaviti 12.











