„Ni protiv Novaka ni protiv mene niko neće da igra u 1. kolu“
Sport klub pre 2 sata | Autor: Vojin Veličković

Posle više od šest meseci nagađanja – prvo da li će da se vrati na teren, pa zašto se vraća – Serena Vilijems je na Vimbldonu.
Danas je prvi put posle četiri godine održala konferenciju za medije na turniru koji je sedam puta osvajala. Uz Australijan open, ovo joj je najuspešniji gren slem. Na Rolan Garosu je tri puta slavila, a na Ju-Es openu šest puta. Na pitanje kada je prelomila da igra ovde u singlu, nasmejala se. – Imala sam rok do ponedeljka, a ja sam odlučila u nedelju. Sve dotle nisam bila sigurna da li da igram. Iskreno, ni sada nisam sigurna, ali videćemo. Serena četiri godine











