Maks, Džordž i Kimi u zanimljivoj priči: I tebi je crklo? Čudno!
Sport klub pre 4 sati | Autor: Nikola Janković

Posle svake trke Formula 1, trojica najbolje plasiranih vozača pozvana su da sednu, predahnu i proćaskaju, dok na ekranu pred njima idu najvažniji detalji sa piste.
Tako je bilo i danas u Austriji, gde su piloti Mercedesa Džordž Rasel i Kimi Antoneli brzo shvatili da im je obojici zakazao sistem za hidrataciju, odnosno dotok tečnosti iz rezervoara kojim se rashlađuju tokom iscrpljujuća dva sata trkanja. U tom trenutku, Maks Ferstapen se nadovezao da i on ima to u Red Bulu, ali da se napitak toliko zagreje tokom trke da bude kao čaj. „Imaš li piće u bolidu?“, pitao je Rasel Ferstapena, s kojim ima odnos toplo-hladno od dana











