Povezane vesti

Nestala Tamara (13) iz Niša, porodica moli za pomoć

Nestala Tamara (13) iz Niša, porodica moli za pomoć

Nova 27.06.2020
Nestala je Tamara Blažić iz Niša, stara 13 godina, molimo sve ljude dobre volje da pomognu u njenom traženju, navodi se u apelu koji je večeras objavljen na društvenoj mreži Fejsbuk. Devojčica je, kako se navodi, poslednji put viđena jutros u… »
Nestala 13-ogodišnja devojčica iz Niša

Nestala 13-ogodišnja devojčica iz Niša

Novi magazin 27.06.2020
Devojčica iz Niša uzrasta 13 godina, nestala je jutros oko 7.00 i policija za njom intenzivno traga, potvrdili su agenciji Beta u Policijskoj upravi u Nišu. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije objavilo je da je nestala devojčica Tamara Blažić… »
Nestala devojčica u Nišu! Potraga u toku

Nestala devojčica u Nišu! Potraga u toku

Mondo 27.06.2020
Niška policija potvrdila je da intenzivno traga za trinaestogodišnjom devojcicom, čiji su nestanak prijavili roditelji. Niška policija potvrdila je da intenzivno traga za trinaestogodišnjom devojcicom, čiji su nestanak prijavili roditelji… »
Otac nestale tamare u panici: Uznemiren sam! Molim vas delite vest

Otac nestale tamare u panici: Uznemiren sam! Molim vas delite vest

Kurir 27.06.2020
Marijan iz niškog naselja Novo Selo, čija je ćerka Tamara Blažić (13) nestala jutros na putu ka Gimnaziji, je u šoku. Na pitanje da kaže nešto što bi pomoglo da se Tamara pronađe, samo je uspeo da nam izusti: "Uznemiren sam. Molim vas delite… »
Nestala devojčica iz Niša, policija intenzivno traga za njom

Nestala devojčica iz Niša, policija intenzivno traga za njom

N1 Info 27.06.2020
Devojčica iz Niša uzrasta 13 godina, nestala je jutros oko 7h i policija za njom intenzivno traga, potvrdili su agenciji Beta u Policijskoj upravi u Nišu. Prema pisanju lokalnih medija, nestala devojčica T.R. ima na sebi plavu majicu, bele pantalone i… »

Vesti dana »