Povezane vesti

Papa Franja prokomentarisao američke izbore, katolicima poručio: Morate izabrati manje zlo

Papa Franja prokomentarisao američke izbore, katolicima poručio: Morate izabrati manje zlo

Insajder pre 5 dana
Papa Franja osudio je ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze i izrazio sumnju u navode da Izrael i Hamas pokušavaju da završe 11-mesečni rat. ''Žao mi je što moram ovo da kažem. Ali mislim da oni ne preduzimaju korake da… »
Papa Franja: Kamala ili Tramp – to je izbor manjeg od dva zla

Papa Franja: Kamala ili Tramp – to je izbor manjeg od dva zla

N1 Info pre 5 dana
Papa Franja je opisao predstojeće predsedničke izbore u SAD kao izbor između „manjeg od dva zla“, smatrajući da su antimigrantska politika bivšeg predsednika Donalda Trampa i podrška potpredsednice Kamale Haris pravo na abortus - obe protivne… »
Papa Franja osudio ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze

Papa Franja osudio ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze

N1 Info pre 5 dana
Papa Franja danas je osudio ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze i izrazio sumnju u navode da Izrael i Hamas pokušavaju da završe 11-mesečni rat. “Žao mi je što moram ovo da kažem. Ali mislim da oni ne preduzimaju korake da… »
Papa Franja osudio ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze

Papa Franja osudio ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze

Politika pre 5 dana
RIM – Papa Franja danas je osudio ubistva palestinske dece u izraelskim napadima na Pojas Gaze i izrazio sumnju u navode da Izrael i Hamas pokušavaju da završe 11-mesečni rat. ''Žao mi je što moram ovo da kažem. Ali mislim da oni ne preduzimaju… »
Papa o predsedničkim izborima u SAD: "Američki katolici će morati da izaberu manje zlo u novembru"

Papa o predsedničkim izborima u SAD: "Američki katolici će morati da izaberu manje zlo u novembru"

Euronews pre 5 dana
Papa Franja je kritikovao politiku bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa i potpredsednice Kamale Haris i rekao da će američki katolici morati da "izaberu manje zlo" kada budu glasali u novembru, ne pojasnivši šta je time mislio. On je to… »

Vesti dana »