Izvor: Auto blog arhiva vesti 17.01.2016

Moto GP: Koje su najgledanije trke?

Moto GP: Koje su najgledanije trke?

Auto blog 17.01.2016
Za nama je fantastična Moto GP sezona i sa velikim nestrpljenjem iščekujemo 2016. Ali, dok ne počnu ozbiljni testovi i pripreme za novu sezonu, da se podsetimo pet najgledanijih, odnosno, najposećenijih trka iz prošle sezone. 1. Czech Republic… »
JE Motorworks Land Rover Defender Zulu²

JE Motorworks Land Rover Defender Zulu²

Auto blog 17.01.2016
Britanski JE Motorworks je još jedan od onih koji se bave modifikacijom Land Roverovog Defendera, a jedna od njihovih kreacija je i Defender sa V8 motorom. U pitanju je Land Rover Defender Zulu² pod čijom haubom se krije 4,7 litarski V8 motor sa… »
I papa Franja se moli za Šumahera

I papa Franja se moli za Šumahera

Auto blog 17.01.2016
Predsednik FIA-e Žan Tod otkrio je da mu je papa Franja obećao da će da se moli za Mihaela Šumahera, legendarnog nemačkog vozača. Šumaher se oporavlja od teške povrede glave, koju je zaradio na skijanju u Francuskoj 29. decembra 2013. godine. On… »
Poznate cene za novi Mercedes E klase

Poznate cene za novi Mercedes E klase

Auto blog 17.01.2016
Neki mediji su objavili cene za novu Mercedesovu E klasu sedan (W213), koja premijeru inače ima na NAIAS sajmu automobila u Detroitu. Tačnije, poznate su cene za nemačko tržište, i to samo za neke verzije. Za sada je poznato da će Mercedes E 200 sa… »