Izvor: Studio B/Balkan arhiva vesti 24.01.2016
Na internetu otvoren "registar" Hrvata "izdajnika"
Studio B 24.01.2016
Najava novog hrvatskog ministra Mija Crnoja da će zahtevati izradu registara izdajnika i agresora, nikog u Hrvatskoj ne ostavlja ravnodušnim, a kolektiv SKROZ napravio je internet stranicu na koju se upisuju navodni "izdajnici". Za kratko vreme na… »
Demokratski front pozvao opoziciju da napusti parlament
Studio B 24.01.2016
Opozicioni crnogorski Demokratski front večeras je održao novi antivladin protest ispred parlamenta u Podgorici, gde će se sutra glasati o poverenju vladi. Čelnici DF-a pozvali su kolege iz opozicije, ali i Socijaldemokratsku partiju i njenog lidera… »
Pupovac: Nova hrvatska vlada ne spominje manjine
Studio B 24.01.2016
Predsednik Srpskog narodnog veća Milorad Pupovac ponovio je da je Hrvatska dobila vladu čiji program ne spominje manjine, niti obavezu koju hrvatska vlada ima prema problematici povratka, obnove, ostvarivanju manjinskih prava i participaciji manjina u… »
Protest podrške izbeglicama na grčko-turskoj granici
Studio B 24.01.2016
Na severu Grčke održan je protest čiji učesnici su pozvali vladu da dozvoli bezbedan prolaz izbeglicama koje dolaze iz Turske. Na protestu je učestvovalo oko 700 osoba , a zaustavili su se na oko 200 metara od granice s Turskom, preneo je AP. Ograde… »