Izvor: Radio 021/Ekonomija arhiva vesti 20.02.2016
Sporna kupovina zgrade Delta holdinga
Radio 021 20.02.2016
Komisija za zaštitu konkurencije pokrenula je postupak kako bi utvrdila da li je banka "Inteza" narušila ili ugrozila konkurenciju na tržištu Srbije kupovinom zgrade kompanije "Delta holding", koju nije prijavila i za koju nije dobila odobrenje. Na… »
Ako podstanar napravi dug, vlasniku stana plene imovinu
Radio 021 20.02.2016
Kad izvršitelji zakucaju na vrata s rešenjem o dugu koji je napravio stanar koji se sa te adrese odselio pre pet godina, popisaće imovinu vlasnika stana. Bez obzira na to što nije odgovoran za dug, njegov greh je što stanara nije odjavio. Ima pravo… »
Svaki osmi suncokret u svetu je novosadski
Radio 021 20.02.2016
Novosadski suncokret seje se na površini od tri miliona hektara širom planete, pa je tako svaki osmi suncokret u svetu novosadski. Odeljenje za poljoprivredu opštine Vrbas, u saradnji s Institutom za ratarstvo i povrtarstvo iz Novog Sada, organizovalo… »