Izvor: SEEbiz arhiva vesti 15.04.2016
HPB ove godine planira operativnu dobit od 321 milijuna kuna
SEEbiz 15.04.2016
ZAGREB - Hrvatska poštanska banka u 2016. planira rast imovine na 18,1 mlrd kuna nakon što je prošlu godinu završila sa 17,7 milijardi. Navodi se to u prezentaciji Tomislava Vuića, predsjednika Uprave HPB-a, o reorganizaciji i dokapitalizaciji… »
Izravna strana ulaganja prošle godine potonula 91%
SEEbiz 15.04.2016
ANALIZA - Prema preliminarnim podacima HNB-a, ukupan iznos izravnih stranih ulaganja u Hrvatsku u prošloj je godini iznosio 128 milijuna eura. Isključimo li tzv. kružna ulaganja (koja imaju učinak povećanja izravnih ulaganja u oba smjera tj. u… »
Sanader otišao u London: Nisam svjedok MOL-a, nego istine
SEEbiz 15.04.2016
ZAGREB - Bivši hrvatski premijer Ivo Sanader, svjedok je MOL-a u arbitražnom postupku koji se vodi između države i mađarske naftne kompanije u slučaju Ina. Njegova odvjetnica Jadranka Sloković poručila je kako nije išao u London na poziv stranaka… »