Izvor: Alo/Ekonomija arhiva vesti 27.04.2016

Smenjen direktor Infrasturkture Železnice

Smenjen direktor Infrasturkture Železnice

Alo 27.04.2016
Goran Maksić, v.d. direktora Infrastrukture Železnice, smenjen je nedavno, a na njegovo mesto postavljen je Dušan Garibović, dosadašnji član odbora direktora. Kako “Alo!” saznaje, Maksić je smenjen između ostalog i zato što je raspisao tender… »
Suficit PIO četiri milijarde dinara

Suficit PIO četiri milijarde dinara

Alo 27.04.2016
Republički fond za penzijsko i invalidsko osiguranje (RF PIO) završio je 2015. godinu sa ostvarenim budžetskim suficitom od oko četiri milijarde dinara, rečeno je danas na sednici Upravnog odbora tog fonda. Članovi UO usvojili su Izveštaj i… »
Labus kontroliše Vujovića

Labus kontroliše Vujovića

Alo 27.04.2016
Svetska banka angažovala je bivšeg potpredsednika Vlade SRJ Miroljuba Labusa da uradi dubinsku analizu rada Ministarstva finansija i njegovih uprava. Od Labusa se očekuju preporuke kako bi sistem Ministarstva finansija bio bolji, efikasniji i… »
Još jedan kamen temeljac u Inđiji

Još jedan kamen temeljac u Inđiji

Alo 27.04.2016
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić i ambasador Nemačke u Srbiji Aksel Ditman danas su u Inđiji, u kompaniji "IGB Auttomotiv Komp", prisustvovali polaganju kamena temeljca za novi proizvodni pogon. Reč je o investiciji vrednoj 4,5 miliona evra… »