Izvor: Južne vesti arhiva vesti 28.04.2016
Jednokratna pomoć za radnike posle praznika
Južne vesti 28.04.2016
Niš Iako su predstavnici gradske vlasti prvobitno najavili da će do kraja aprila radnicima propalih firmi u Nišu biti isplaćeno po 10.000 dinara, ovu jednokratnu pomoć dobiće naredne nedelje, odnosno nakon što prođu uskršnji praznici. Prema… »
Iako vrhunski sportista, niški olimpijac na cedilu
Južne vesti 28.04.2016
Niš U svetu je pravilo da olimpijci u svojim gradovima i državama budu poštovani, zaposleni i potpuno posvećeni sportu, a niški atletičar Nenad Filipović, inače profesor fizičkog vaspitanja, prinuđen je da se za svoje 3. učešće na Olimpijskim… »
Travnati kej od Medoševca do centra Niša
Južne vesti 28.04.2016
Niš Radnici i mašine već su započeli sređivanje korita Nišave od Medoševca prema Železničkom mostu, a kada radovi budu završeni priobalje Nišave u ovom delu grada, kažu u "Srbijavodama", biće poput onog uzvodno od Mosta mladosti. Investiciona… »