Izvor: Politika/Beograd arhiva vesti 28.04.2016
Izmenjeno radno vreme trgovina tokom praznika
Politika 28.04.2016
Gradske pijace i trgovinski lanci će raditi izmenjeno tokom Uskršnjih i Prvomajskih praznika, a Veletržnica Beograd radiće 24 časa dnevno. U petak i subotu, 29. i 30. aprila pijace će raditi uobičajeno, a ostalih prazničnih dana pijace će imati… »
Obustavljena privatizacija PKB-a
Politika 28.04.2016
Drugi krug privazacije PKB-a neće biti sproveden, jer su odbornici Skupštine grada danas usvojili novu odluku kojom prestaje da važi ona prethodna o modelu i metodu privatizacije PKB-a. Prva odluka je na Skupštini grada krajem 2014. godine usvojena, i… »
Giros i sirtaki na Trgu republike
Politika 28.04.2016
Prvi put u našoj prestonici 14. i 15. maja biće organizovana privredno-kulturna manifestacija „Grčki vikend”. Ljubitelji grčkog girosa, fete, sirtakija i drugih helenskih proizvoda i običaja moći će da uživaju u mirisima, ukusima i zvucima ove… »
Šabić: Ko je srušio objekte u Savamali?
Politika 28.04.2016
Mali: Nijedna gradska služba nije navedene večeri bila na terenu na uglu Hercegovačke i Mostarske; Šabić: Grad građanima Beograda i Srbije duguje mnogo više objašnjenja. Ko su ljudi maskirani fantomkama i naoružani palicama koji su u noći… »