Odgovor Vazuri i Radnoj grupi: Sramno je optužiti legende kluba za stvaranje atmosfere straha i linča
Sportal blic 29.04.2016 | B. O.
![Odgovor Vazuri i Radnoj grupi: Sramno je optužiti legende kluba za stvaranje atmosfere straha i linča](https://nstatic.net/img/logo/s/blic-sport.png)
Opozicija okupljena oko imena “crno-bela familija” oglasila se saopštenjem u kojem odlučno demantuje da stoje iza napada na generalnog direktora Partizana Miloša Vazuru.
Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Miloš Vazura “Poštovani, ovim putem želimo da se obratimo javnosti, a pre svega svima kojima je Partizan u srcu. Primorani smo da se oglašavamo posle novi gnusnih laži koje u vidu izjava ili saoštenja plasiraju pojedinci iz FK Partizan. Pre svega želimo da se ogradimo i osudimo nemile scene kojih smo bili svedoci na parkingu ispred Stadiona FK Partizan, a koje uprava koristi da širi laži, mržnju i