Izvor: Vrele gume arhiva vesti 01.05.2016

Alfa Romeo Giulia od 35.500 evra

Alfa Romeo Giulia od 35.500 evra

Vrele gume 01.05.2016
Oko modela Alfa Romeo Giulia gotovo da nema nepoznanica. Osim cenovnika, koji je do danas bio tajna. Sada je sve kristalno jasno. Najjeftinija Giulia košta 35.500 evra. Inače, aktuelna paleta broji dva osnovna modela, 2,9 litarski V6 od 510 KS i 2,2… »
Zaposleni kompanije MOL Srbija farbali Uskršnja jaja sa decom u Svratištu

Zaposleni kompanije MOL Srbija farbali Uskršnja jaja sa decom u Svratištu

Vrele gume 01.05.2016
Zaposleni kompanije MOL Srbija posetili su Svratište za decu na Zvezdari, i sa mališanima, kroz farbanje Uskršnjih jaja, igru i druženje, podelili radosti predstojećeg praznika. Štićenici Svratišta imali su priliku da svoju kreativnost iskažu… »
1.5.2016.

1.5.2016.

Vrele gume 01.05.2016
Sećanje na Senu, dizel sve bliže penziji, Vrele Gume na TV Prva. Sedmica u kojoj obeležavamo godišnjicu smrti Sene. Na Vaskršnje dan pre 22 godine, u vrhuncu svoje karijere odvezao se iz Imole direktno na nebo, pa nam odande grmi. Niko od nas neće… »
Nemac koji je pokorio Rusiju

Nemac koji je pokorio Rusiju

Vrele gume 01.05.2016
Niko Rozberg nezadržio grabi ka tituli iako je odveženo teč četri trke Formule 1. Rozberg je još jednom pokazao da je bez konkurencije i trku je završio u vremenu od jednog sata, 32 minuta i 41 sekunde, ispred klupskog kolege Luisa Hamiltona. Nemac… »