Izvor: Sandžak haber/Balkan arhiva vesti 20.06.2016
BOMBAŠKI NAPAD U SARAJEVU! Raznesen kafić na Marijin Dvoru
Sandžak haber 20.06.2016
Na caffe slastičarnU “Fashion” u Sarajevu, koja se nalazi na Marijin Dvoru, jutros je bačena bomba. Od jačine detonacije popucali su čak i portali na obližnjem Sarajevo City Centru. “Dojavu smo dobili oko 3:50 sati, da je na Marijin Dovru… »
Mišković osudjen na pet godina zatvora
Sandžak haber 20.06.2016
Beograd – Vlasnik Delta holdinaga Miroslav Mišković osuđen je danas, prvostepenom presudom Specijalnog suda za organizovani kriminal, na pet godina zatvora zbog toga što je savetima pomogao sinu Marku, vlasniku kompanije Mera invest, da utaji porez… »
FOTO // POGLEDAJTE KAKO JE IZGLEDALA JUGOSLAVIJA 1926 godine!
Sandžak haber 20.06.2016
Sredinom 1920. godine, njemački fotograf Kurt Hilšer dobio je poziv od vlasti u Beogradu da putuje po Jugoslaviji i napravi knjigu sa slikama države, osnovane samo nekoliko godina ranije. Fotograf Hilšer već je napravio slične i vrlo uspješne… »
AFERIM KAVAZOVIĆU! Znatno smanjen broj lica koja iz Bosne odlaze da ratuju za IDIŠ!
Sandžak haber 20.06.2016
Odlazak državljana Bosne i Hercegovine na ratišta u Siriji i Iraku od početka ove godine znatno je smanjen.Ipak, novačenje potencijalnih terorista iz te zemlje nije prestalo nego se odvija sofisticiranijim metodama a baza iz koje se oni regrutraju i… »