Izvor: Kurir/Sport arhiva vesti 14.08.2016
Kajakaši spremni na nezgodne uslove na olimpijskoj stazi
Kurir 14.08.2016
Srpski reprezentativci u kajaku rekli su da su spremni na uslove koji ih čekaju na olimpijskoj stazi u Rio de Žaneiru. Marko Tomićević i Milenko Zorić učestvovaće u dvosedu u disciplini K2 1.000 metara. "U Portugalu smo se spremali jer je staza… »
(Video) Svi su plakali s njom: Prelepa teniserka iz Portorika donela zemlji prvo olimpijsko zlato
Kurir 14.08.2016
Teniserka iz Portorika Monika Puig (22) senzacionalna je pobednica olimpijskog teniskog turnira u ženskom singlu. Portorikanka je u finalu pobedila drugu teniserku sveta, Nemicu Anđeliku Kerber sa 2:1 (6:4, 4:6, 6:1) i donela svojoj zemlji prvu zlatnu… »
Bogat 9. Dan za Srbe u Riju: Strelci, rvači i maratonke u borbi za medalje, ekipe jurišaju na četvrt
Kurir 14.08.2016
Deveti dan takmičenja na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru biće bogat za srpske takmičare. Strelci Pletikosić, Stefanović i Sebić izlaze na vatrenu liniju, startuju i rvači Fris i Nemeš, a trkaće se maratonke Subotić i Jevtić. Odbojkašice… »
Šokantan poraz hrvata: Bivši košarkaš Partizana razbio Vatrene, na koga će Srbija u četvrtfinalu?
Kurir 14.08.2016
Pravu senzaciju na olimpijskom turniru u Riju priredili su košarkaši Nigerije koji su u poslednjem meču 4. kola grupe B savladali Hrvatsku rezultatom 90:76 (21:28, 22:11, 27:17, 20:20). Tim selektora Ace Petrovića zabeležio je drugi poraz, čime je… »