Izvor: Večernje novosti/Politika arhiva vesti 14.08.2016
Sever KiM u strahu od otvaranja mosta
Večernje novosti 14.08.2016
Počeli radovi na uklanjanju parka mira koji razdvaja Kosovsku Mitrovicu na dva dela. Marko Đurić: Nema saobraćaja dok se ne postave punktovi Kfora i kosovske policije. UKLANjANjEM ukrasnog rastinja iz Parka mira, danas su počeli radovi na… »
Đurić: U ponedeljak u Briselu o Zajednici srpskih opština
Večernje novosti 14.08.2016
Direktor Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i Metohiji Marko Đurić najavio je da će sutra u Briselu biti nastavljeni razgovori delegacija Beograda i Prištine o formiranju Zajednice srpskih opština. Direktor Kancelarija Vlade Srbije za Kosovo i… »
Miloševićeva nevinost u BiH na 2.590 stranica!
Večernje novosti 14.08.2016
Endi Vilkokson, američki analitičar, o "neprimećenom" u presudi Karadžiću: Otvara se pitanje uvođenja sankcija SRJ i satanizovanja Srbije zbog rata. Glavni haški lekar krije činjenice o smrti Miloševića. SLOBODAN Milošević nije učestvovao u… »