Izvor: Dnevnik arhiva vesti 20.08.2016

Sportski dan na Štrandu

Sportski dan na Štrandu

Dnevnik 20.08.2016
Prvi dan vikenda nije namamio puno Novosađana na Štrand, te je jedna od najlepših plaža na Dunavu juče ostala poluprazna, sa malo kupača. Kafići duž šetališta, međutim, popunili su se u popodnevnim časovima, jer se svugde gde je bilo… »
Mesto gde se ponovo budi želja za životom

Mesto gde se ponovo budi želja za životom

Dnevnik 20.08.2016
U rehabilitacionom centru “Duga”, koji se zahvaljujući rezultatima u odvikavanju od bolesi zavisnosti kod nas pozicionirao na vrlo visokom mestu, od. marta prošle godine počeli su da primaju i žene koje su rade da se iščupaju iz začaranog kruga… »
Francuski diplomata pijan divljao po Zagrebu

Francuski diplomata pijan divljao po Zagrebu

Dnevnik 20.08.2016
ZAGREB: Francuski diplomata Stanislas Iber (Hubert) je tokom pijane noćne vožnje u centru Zagreba oštetio šest automobila i oštetio niz stubova, piše danas "Jutarnji list'. Ataše za administrativnu i evropsku saradnju francuske ambasade u Hrvatskoj… »