Izvor: Novi magazin/Ekonomija arhiva vesti 13.02.2017
Bregzit već zadaje glavobolje britanskim poslodavcima
Novi magazin 13.02.2017
Planirano istupanje Velike Britanije iz EU već zadaje glavobolje poslodavcima, koji sve teže pronalaze radnike, pre svega u sektorima u kojima se obično oslanjaju na imigraciju, ali se manje interesovanje beleži i u finansijama po čemu je London… »
Šef francuske centralne banke: Predlog Le Pen za napuštanje evra koštao bi milijarde
Novi magazin 13.02.2017
Guverner francuske centralne banke Fransoa Vilroa de Galo rekao je danas da bi predlog predsedničke kandidatkinje ekstremne desnice Marin Le Pen o napuštanju evra koštao zemlju više od 30 milijardi evra godišnje u dodatnim kamatama na dug. Vilroa de… »
PKS potpisala protokol o sradanji sa Univezitetom u Beogradu
Novi magazin 13.02.2017
Privredna komora Srbije potpsala je danas Protokol o saradnji sa Univerzitetom u Beogradu da bi privreda više koristila naučna znanja i postala konkurentnija. Rektor Univerziteta u Beogradu Vladimir Bumbaširević istakao je da Protokol samo formalizuje… »