Izvor: Al Jazeera/Društvo arhiva vesti 24.03.2017
Srbi i Amerikanci na istoj liniji odbrane
Al Jazeera 24.03.2017
Umjesto Trumpovog - stavite Vučićevo ime, umjesto republikanaca - stavite naprednjake: dobit ćete Srbiju kakva je danas nekoliko dana pred predsjedničke izbore. Dijagnoze i savete pojedinih današnjih mislilaca možete slobodno primeniti i na… »
Assadovi regruti pljačkaju i otimaju ljude
Al Jazeera 24.03.2017
Građani Damaska se žale da su pljačke, otmice i druge kriminalne radnje umiješani regruti Vladinih snaga i njihove rezervne formacije. Piše: Sulafa Jabour, Damask Ljudske žrtve i razaranje nisu jedino što za sobom ostavlja rat u Siriji koji traje… »
Latinica u Srbiji grubo je odbijena
Al Jazeera 24.03.2017
Predsjednik Hrvatskog nacionalnog vijeća Slaven Bačić kaže kako se u Srbiji mnogo govori, a malo pomaže manjinama. U Srbiji se mnogo govori o unapređivanju prava pripadnika nacionalnih manjina, ali se u svakodnevnom životu to ne oseti u dovoljnoj… »