Jedan detalj je svima promakao: Jelena Đoković blista u trudnoći, ali svi pričaju o ovome
Kurir 23.04.2017
![Jedan detalj je svima promakao: Jelena Đoković blista u trudnoći, ali svi pričaju o ovome](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Lepa supruga Novaka Đokovića tokom mečeva na mastersu u Monte Karlu nije mogla da sakrije širok osmeh i trudnički sjaj, ali je njenim fanovima jedan modni detalj posebno zapao za oko.
Supruga najboljeg srpskog tenisera, Jelena Đoković u šestom je mesecu trudnoće, a trebalo bi da se porodi u avgustu. Po prvi put je pokazala svoj trudnčki stomačič na turniru u Monte Karlu dok je bodrila svog supruga. Foto Profimedia Foto Profimedia foto Profimedia Jelena je menjala odevnu kombinaciju, ali je od početka svima u prvi plan upao crn, elegantan šešir koji je nosila. Supruga Novaka Đokovića je prepoznatljiva po odmerenom stilu