Izvor: Mondo/Putovanja arhiva vesti 25.04.2017
Koliko je novca bačeno u Fontanu di Trevi
Mondo 25.04.2017
Legenda kaže da oni koji žele da se vrate u Rim,treba leđima da se okrenu Fontani Di Trevi i desnom rukom bace novčić preko levog ramena. Turisti to redovno rade i evo koliko su novca ubacili u 2016. Foto: PrintScreen/YouTube U čuvenu Fontanu di… »
Ako ćete na Palić za praznike…
Mondo 25.04.2017
Prvomajski uranak se tradicionalno organizuje na Paliću, a evo šta vas tamo očekuje. Foto: Guliver/Getty/Thinkstock Prvomajski uranak na Paliću se ove godine obeležava 34. put, a manifestacija počinje u subotu 29. aprila i traje do utorka 2. maja. U… »
Vozači, pazite: Više sunca, više motociklista
Mondo 25.04.2017
Da li znate da su tokom lepog vremenena najčešći bočni sudari, kada se motociklisti nađu u mrtvom uglu vozača automobila. Zato - SVI moramo da pazimo! Foto: Mondo/ Stefan Stojanović Dobri uslovi za vožnju donosi i veće prisustvo biciklista i… »