Izvor: Blic/Vojvodina arhiva vesti 29.04.2017
Pokrajinska vlada izdvaja 420 miliona dinara za uređenje atarskih puteva
Blic 28.04.2017
Potpredsednik Pokrajinske vlade Đorđe Milićević i pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo Vuk Radojević danas su uručili ugovore predstavnicima lokalnih samouprava iz Vojvodine za sufinansiranje uređenja atarskih puteva i… »
Otvoreno pismo subotičkih radnika u kulturi: Svim snagama borićemo se protiv napada na našu profesiju
Blic 28.04.2017
Više od 20 radnika ustanova kulture u Subotici, glumaca, istoričara, slikara, kustosa, vajara, etnografa, istoričara umetnosti, saopštilo je da najoštrije osuđuju "paušalne izjave članova Skupštine grada i da ih duboko brine i pogađa što ljudi… »
Vučinić: Neprihvatljiv odnos vladajuće većine prema medijima
Blic 28.04.2017
Šef odborničke grupe Demokratske stranke (DS) u Skupštini grada Subotice Saša Vučinić ocenio je danas da u radu gradske vlasti u tom gradu javnost nije poželjan element i da je pristup koji lokalna samouprava i vladajuća većina imaju prema… »