Izvor: Sandžak press/Regioni arhiva vesti 05.06.2017
Besplatni ramazanski somuni za siromašne građane Novog Pazara
Sandžak press 05.06.2017
Novi Pazar – U nekoliko pekara u Novom Pazaru od početka mjeseca ramazana za građane slabijeg materijalnog stanja besplatno se dijele ramazanske pitice (somuni) i ostale vrste hljeba i pekarskih proizvoda. Vlasnici pekara Ćazim Ukaj i Albin… »
Amra Terzić i Amel Džakovac četvrti na Balkanu
Sandžak press 05.06.2017
Atletičari Novog Pazara i reprezentacije Srbije Amra Terzić i Amel Džakovac zauzeli su četvrta mjesta na Prvenstvu Balkana za mlađe juniore i juniorke u Istanbulu. Terzić, koja je kao i Džakovac još uvijek pionirka, nastupila je na 1.500 metara, a… »
Pazarci ruše rampu na Bubanj potoku
Sandžak press 05.06.2017
Ako ne bude nepredviđenih okolnosti i loših vremenskih prilika, naplatna stanica u Bubanj potoku će, za oko mjesec i po dana posle četrdesetak godina postojanja, otići u historiju. Izvođač, konzorcijum koji čine Jedinstvo i Novi Pazar put, uveden… »