Izvor: RTS/Politika arhiva vesti 07.06.2017
Dačić o Haradinaju: Kad zločinac traži izvinjenje
RTS 07.06.2017
Na izjavu Ramuša Haradinaja da očekuje izvinjenje, reaguje i vršilac dužnosti premijera i ministar inostranih poslova Srbije Ivica Dačić. "Čovek za koga postoje tone i tone dokaza da je učestvovao u najtežim zločinima protiv Srba na Kosovu i… »
Vučić: Nadam se da će EU razumeti ko ne želi dijalog
RTS 07.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je uverenje da evropski put Srbije neće biti usporen zbog činjenice da iz Prištine dolaze izjave da nikada neće formirati Zajednicu srpskih opština ili zbog nekih akcija o kojima javno govore da će… »
Ifimes: Izbori da zaustave "kosovsku kriminalnu hobotnicu"
RTS 07.06.2017
U najnovijoj analizi ljubljanski Institut "Ifimes" navodi da "prištinske vlasti, koje već 17 godina naizmenično, a sada i u koaliciji, čine Tačijeva Demokratska partija Kosova i Demokratski savez Kosova Ise Mustafe, karakterišu kriminal, korupcija i… »
Obradović: Glas za Srpsku listu, glas za budućnost dece
RTS 07.06.2017
Potpredsednica Srpske napredne stranke Marija Obradović izjavila je u Kosovskoj Mitrovici da je glas za Srpsku listu na vanrednim parlamentarnim izborima na Kosovu i Metohiji u nedelju glas za budućnost srpske dece u pokrajini. Marija Obradović je sa… »