Izvor: Radio 021/Svet arhiva vesti 08.06.2017

Eksplozija u ambasadi SAD u Kijevu

Eksplozija u ambasadi SAD u Kijevu

Radio 021 08.06.2017
U ambasadi SAD u Kijevu odjeknula je eksplozija, u kojoj nema povređenih, saopštila je danas ukrajinska policija. Kako se navodi, eksplozija u američkoj ambasadi, koja se nalazi u centru Kijeva, odjeknula je nešto posle ponoći. "Istražitelji su… »
Ajfelova kula bez rasvete u znak pošte žrtvama u Teheranu

Ajfelova kula bez rasvete u znak pošte žrtvama u Teheranu

Radio 021 08.06.2017
Rasveta Ajfelove kule biće isključena večeras u znak pošte žrtvama napada u Londonu, saopštile su gradske vlasti u Parizu. "Osvetljenje Ajfelove kule će večeras u 00.00 biti isključeno u znak pošte žrtvama napada u Teheranu", izjavila je… »
Zemljotres potresao Havaje

Zemljotres potresao Havaje

Radio 021 08.06.2017
Zemljotres jačine 5,3 stepena Rihtera potresao je danas Havaje, saopštio je Američki geološki zavod. Za sada nema informacija da li je u potresu neko povređen i da li je pričinjena materijalna šteta. Zemljotres je pogodio oblast u blizini vulkana… »