Izvor: Politika/Hronika arhiva vesti 04.08.2017
Honorar od 15.750 dinara čak i za jedan minut suđenja
Politika 04.08.2017
Od oko 1.600 branilaca sa spiska AKB, njih dvadesetak se angažuje mnogo češće od ostalih, što im omogućava i znatno veću zaradu. Deo odgovornosti snose sudovi i tužilaštva: najveća sudnica Specijalnog sudaBiti branilac po službenoj dužnosti u… »
Policajac izvukao traktoristu iz reke
Politika 04.08.2017
Saobraćajni policajac Policijske stanice Malo Crniće Bratislav Milenković spasao je šezdesetdvogodišnjeg muškarca, koji je traktorom upao u reku Vitovnicu, objavljeno je na sajtu MUP-a Srbije. Milenković i njegov kolega Saša Marković, odmah po… »
Slučaj „Srebrenica” čeka novu optužnicu
Politika 04.08.2017
Sud saopštio da ne može da odluči o zahtevu tužilaštva za nastavak najvećeg postupka za ratne zločine u Srbiji, jer je stara optužnica odbačena, a nove nema. Nastavak procesa za ratni zločin nad više stotina muslimana u selu Kravice kod… »