Izvor: Alo/Kultura arhiva vesti 05.08.2017
Ova pesma ima više od tri milijarde pregleda (VIDEO)
Alo 05.08.2017
Letnji hit "Despacito" postao je ubedljivo najgledaniji video na Jutjubu ikad. Pesma portorikanskih muzičara Luisa Fonsija i Dedija Džankija ima više od 3.000.000.000 pregleda, a objavljena je u januaru. Video je prestigao ranijeg rekordera "See you… »
Ovo su najskuplji spotovi svih vremena (VIDEO)
Alo 05.08.2017
Ove zvezde su toliko novca trošile na spotove da se mnogima od iznosa zavrti u glavi. Najskuplji spotovi u istoriji su snimljeni osamdesetih i devedesetih godina. Danas je mnogo lakše snimiti neke ekstravagantne scene, te je pitanje kada će neka od… »
Tata joj je Bora, a brat Žika Todorović (VIDEO)
Alo 05.08.2017
Dana Todorović rođena je 1977. u Beogradu. Školovala se u Budimpešti, Detroitu, Indijanapolisu i Njujorku, a studije drame završila je u Londonu. Bavila se glumom i prevođenjem. Posebno prevodilačko iskustvo stekla je u oblasti filma i pozorišta… »