Vojvodina arhiva vesti 11.08.2017
Modernizacija fabrike otvorila nova radna mesta
Dnevnik 11.08.2017
Početkom juna u Industriji građevinskog materijala „Stražilovo“ u Sremskim Karlovcima počeo je da radi drugi pogon nakon petogodišnje pauze i nedavno okončane rekonstrukcije. Kako kaže direktor IGM „Stražilovo“ Šandor Kiš, zbog krize na… »
Besplatna škola košarke na Štrandu do kraja avgusta
Moj Novi Sad 11.08.2017
Član Gradskog veća za sport i omladinu Ognjen Cvjetićanin prisustvovao je besplatnom košarkaškom treningu za decu na Štrandu koji predstavlja deo prvog zajedničkog projekta Košarkaškog kluba "Star" i Košarkaškog kluba "Sport's world" Prema… »
Na prepunom Oficircu iznenada se srušilo veliko drvo
Moj Novi Sad 11.08.2017
Drvo stare, prerasle vrbe palo je juče na Oficircu, bukvalno među posetioce ove plaže, ali, na sreću, niko nije povređen. Sve se desilo oko 17 časova kada se drvo uz prasak srušilo na plažu, a deo je pao i preko jednog od brojnih improvizovanih… »
Vremenska prognoza za 11. avgust (petak)
Subotica.com 11.08.2017
Tokom današnjeg dana, temperatura će se kretati u rasponu od 23 do 37 stepeni, a duvaće jugoistočni vetar, brzinom do 8 metara u sekundi. Dan će obeležiti vedro, sunčano i veoma toplo vreme, zbog čega je na snazi crveni meteoalarm. Sunce je… »