Izvor: Kurir/Balkan arhiva vesti 19.08.2017
Biti ili ne biti: Građani Valandova odlučuju o sudbini rudnika Kazandol
Kurir 19.08.2017
Grad Valandovo sutra će održati referendum na kojem stanovnici ove opštine treba da proglasi da li su "za" ili "protiv" nastavka, odnosno zaustavljanje rada rudarskog kompleksa Kazandol, i da li da se otvore novi rudnici. Da bi referendum bio uspešan… »
Pucnjava u Beranama: Ranjen Osman Kasumović, policija sumnja da su ga napadači pomešali sa bratancem
Kurir 19.08.2017
Osman Kasumović (50) iz Berana ranjen je sinoć u pucnjavi koja se dogodila oko ponoći u ulici 29. novembar u ovom gradu. Na njega su, kako se, kako se veruje pucala dva napadača sa motora, koji su imali kacige na glavama, tako da nisu identifikovani… »
Spuštenih gaća noću iskakao iz grmlja i skakao na žene: Otkriveno ko je manijak iz poznatog jadranskog letovališta
Kurir 19.08.2017
Stanovnici Krka i okoline već danima prepričavaju talas seksualnih zločina koji se u tom mirnom mestu dešavaju već dve nedelje, a zbog čega je i policija podignuta na noge. Glavni akter priče je 22-godišnji student zagrebačkog Fakulteta… »
Prognoza koja je mnoge iznenadila: Evo kakvo vreme čeka Balkan ove jeseni!
Kurir 19.08.2017
Evropu su poslednjih meseci pogodili ekstremni talasi vrućine, što je dovelo i do požara o kojima su pisali gotovo svi svetski mediji. Ljudi su zabrinuti kakve ih temperature očekuju tokom jeseni, s obzirom na to da su tokom letnjih meseci bile iznad… »